Středočeský kraj
Vstoupit do systému Bakaláři
Vstoupit do GymInfo
Logo školy
rss kanál

Prohlášení o přístupnosti

Gymnázium Kolín prohlašuje, že stránky byly vytvořeny podle dostupných metodik v souladu s vyhláškou č. 64/2008 Sb. o formě uveřejňování informací souvisejících s výkonem veřejné správy prostřednictvím webových stránek pro osoby se zdravotním postižením (známá jako Pravidla přístupnosti) a metodického pokynu Ministerstva vnitra k této vyhlášce.

Prezentační vrstva webu byla vytvořena podle specifikace W3C XHTML 1.0 a vizuálně naformátovaná pomocí kaskádových stylů - CSS 2.1.

Při tvorbě prezentační vrstvy bylo dbáno na uvedenou metodiku, validitu stránek (kostra webu je validní podle W3C XHTML 1.0) a vzhled webu byl testován v běžně používaných prohlížečích.

Na stránkách se mohou objevit odkazy na dokumenty ke stažení, které jsou v jiné podobě než hypertextové. Odkazy na takové soubory jsou doplněny informací o jejich formátu a velikosti.


Obvyklé typy souborů ke stažení:


Výjimky:

Fotogalerie na těchto stránkách používají technologii JavaScript pro efekt zvětšení obrázků. Není-li JavaScript dostupný, obrázky se načtou bez efektu - jako běžný odkaz na jinou stránku.

Odkazy, vedoucí na stránky mimo tento web, mohou být otevírané do nového okna prohlížeče. Není-li toto ze strany uživatele podporováno, jsou otevřeny ve stejném okně.

Použití wysiwyg editoru pro autory obsahu jednotlivých stránek a článků může zapříčinit výskyt prvků v rozporu s uvedenou validitou. Struktura ani funkčnost není ovlivněna.


Kontakt na správce webu:

Gymnázium Kolín
Žižkova 162
280 31 Kolín
e-mail: webgkolin.cz

 
Valid XHTML 1.0 Strict Ověřit CSS! Seo servis

 
najdete nás na facebooku