Suplování:   Pondělí 11.12.2017

datum výpisu: 11.12.2017 (13:39)

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Drahovzalová Renata

           

-

-

     

Chobot Ondřej

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Plašilová Daniela

Čá

-

-

Šu

Dr

-

-

-

-

-

Místnosti mimo provoz

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

VT2

           

A

A

     

Změny v rozvrzích učitelů:

Čáslavová Ilona

1.hod

supl. (Pš)

ANJ

7.A8 (A1)

(201)

přespočetná hod.

Drahovzalová Renata

6.hod

supl. (Pš)

ANJ

4.B4 (R)

(S)

přespočetná hod.

Kohoutek Martin

3.hod

výměna <<

BIO

1.A4

(201)

z 14.12. 5.hod

Kotyková Jiřina

3.hod

výměna >>

CJL

1.A4

 

na 14.12. 5.hod

Krátký Lubomír

4.hod

spojeno (Pš)

ANJ

4.B4 (N)

(105)

 

Šuchová Olga

5.hod

spojeno (Pš)

TEV

4.B4 (d)

(TV)

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.A4

3.hod

BIO

 

(201)

výměna <<

Kohoutek Martin

z 14.12. (Čt) 5.hod

 

3.hod

CJL

   

výměna >>

 

na 14.12. (Čt) 5.hod

7.A8

1.hod

ANJ

A1

(201)

supluje

Čáslavová Ilona

(Pš)

4.B4

4.hod

ANJ

N

(105)

spojí

Krátký Lubomír

(Pš)

 

5.hod

TEV

d

(TV)

spojí

Šuchová Olga

(Pš)

 

6.hod

ANJ

R

(S)

supluje

Drahovzalová Renata

(Pš)

 

 

Suplování:   Úterý 12.12.2017

datum výpisu: 11.12.2017 (13:39)

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

3.A8

E

E

E

E

E

E

E

E

E

E

E

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Dostálová Anna

-

Ji

Šu

-

..

Ad

-

-

-

-

-

Drahovzalová Renata

-

Kl

Kl

-

Čá

-

..

..

-

-

-

Chobot Ondřej

..

..

..

..

-

-

..

..

-

-

-

Kašparová Hana

 

-

                 

Krátký Lubomír

-

-

Se

-

Se

-

-

-

-

-

-

Křičková Jitka

     

-

             

Müller Michal

           

-

-

-

-

-

Plašilová Daniela

..

Šk

Kj

Šk

Kl

-

-

-

-

-

-

Podveská Zuzana

   

-

               

Spudil Josef

-

                   

Šuchová Olga

       

-

Šk

-

..

-

-

-

Zrůstová Jana

       

-

           

Místnosti mimo provoz

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

p01

       

A

A

A

       

LF

A

A

A

A

A

           

Změny v rozvrzích učitelů:

Adámková Martina

6.hod

supl. (Ds)

ZMP

1.B4

(p02)

za odpadlou

 

8.hod

odpadá

TEV

3.A8 (ch)

 

exkurze

Běláková Jaroslava

před 2. hodinou dohled 1. patro

 

Bořek Lukáš

7.hod

odpadá

HUV

3.A8

 

exkurze

Čáslavová Ilona

5.hod

spojeno (Dr)

ANJ

8.A8 (A2)

(104)

 

Hladíková Pavlína

1.hod

navíc

MAT

7.A8

(204)

za odpadlou

 

1.hod

odpadá

MAT

7.A8 (A2)

 

zrušeno

 

4.hod

navíc

MAT

7.A8

(203)

za odpadlou

 

4.hod

odpadá

MAT

7.A8 (A1)

 

zrušeno

Jiránek Zdeněk

2.hod

supl. (Ds)

BIO

4.A8

(p03)

přespočetná hod.

 

11:55 - 12:15 dohled jídelna, 5.h

 

Kašparová Hana

5.hod

změna

MAT

1.A8 (A2)

(p02)

 

Kohoutek Martin

před 9. hodinou dohled 2. patro

 

Korejtková Adéla

3.hod

spojeno (Pš)

ANJ

1.A8 (A1)

(103)

 
 

před 5. hodinou dohled přízemí

 

Kotyková Jiřina

2.hod

navíc

CJL

7.A8

(201)

za odpadlou

 

2.hod

odpadá

CJL

7.A8 (A2)

 

zrušeno

 

3.hod

navíc

CJL

7.A8

(201)

za odpadlou

 

3.hod

odpadá

CJL

7.A8 (A1)

 

zrušeno

Králová Martina

2.hod

spojeno (Dr)

ANJ

3.A4 (R)

(102)

 
 

3.hod

spojeno (Dr)

ANJ

4.A4 (A2)

(p04)

 
 

5.hod

spojeno (Pš)

ANJ

7.A8 (A1)

(105)

 

Müller Michal

3.hod

odpadá

CJL

3.A8

 

exkurze

Plachý Roman

1.hod

odpadá

OBV

3.A8

 

exkurze

Roučová Petra

7.hod

změna

CHE

4.A8 (A1)

(p05)

 
 

8.hod

změna

CHE

4.A8 (A1)

(p05)

 

Rytinová Naděžda

4.hod

odpadá

CHE

3.A8

 

exkurze

 

6.hod

odpadá

BIO

3.A8

 

exkurze

Seidlová Markéta

3.hod

spojeno (Ký)

NEJ

3.B4 (N)

(101)

 
 

5.hod

spojeno (Ký)

RUJ

3.B4 (R)

(101)

 

Slavíček Jiří

2.hod

výměna >>

FYZ

1.A8

 

na 13.12. 1.hod

 

před 7. hodinou dohled 2. patro

 

Šancová Radka

4.hod

změna

CJL

1.A8 (A2)

(101)

 
 

6.hod

změna

CJL

1.A8 (A1)

(101)

 

Šandová Irena

před 6. hodinou dohled 2. patro

 

Škarková Jana

2.hod

spojeno (Pš)

TEV

8.A8 (ch)

(TV)

 
 

4.hod

spojeno (Pš)

TEV

6.A8 (d)

(TV)

 
 

6.hod

spojeno (Šu)

TEV

7.A8 (d)

(TV)

 
 

před 7. hodinou dohled přízemí

 

Šuchová Olga

2.hod

výměna <<

ZMP

1.A8

(104)

z 13.12. 1.hod

 

3.hod

supl. (Ds)

MAT

6.A8

(p06)

dozor

Trtíková Renáta

4.hod

změna

ZSV

3.B4

(p01)

 

Zrůstová Jana

2.hod

odpadá

MAT

3.A8

 

exkurze

Změny v rozvrzích tříd:

1.A8

2.hod

ZMP

 

(104)

výměna <<

Šuchová Olga

z 13.12. (St) 1.hod

 

2.hod

FYZ

   

výměna >>

 

na 13.12. (St) 1.hod

 

3.hod

ANJ

A1

(103)

spojí

Korejtková Adéla

(Pš)

 

4.hod

CJL

A2

(101)

změna

Šancová Radka

 
 

5.hod

MAT

A2

(p02)

změna

Kašparová Hana

 
 

6.hod

CJL

A1

(101)

změna

Šancová Radka

 

3.A8

1.- 11. hod exkurze

4.A8

2.hod

BIO

 

(p03)

supluje

Jiránek Zdeněk

(Ds)

 

7.hod

CHE

A1

(p05)

změna

Roučová Petra

 
 

8.hod

CHE

A1

(p05)

změna

Roučová Petra

 

1.B4

6.hod

ZMP

 

(p02)

supluje

Adámková Martina

(Ds)

6.A8

3.hod

MAT

 

(p06)

supluje

Šuchová Olga

(Ds)

 

4.hod

TEV

d

(TV)

spojí

Škarková Jana

(Pš)

7.A8

1.hod

MAT

 

(204)

navíc

Hladíková Pavlína

 
 

1.hod

MAT

A2

 

odpadá

 

(Hd)

 

1.hod

ICT

A1

 

odpadá

 

(Ch)

 

2.hod

CJL

 

(201)

navíc

Kotyková Jiřina

 
 

2.hod

CJL

A2

 

odpadá

 

(Ko)

 

2.hod

ICT

A1

 

odpadá

 

(Ch)

 

3.hod

CJL

 

(201)

navíc

Kotyková Jiřina

 
 

3.hod

CJL

A1

 

odpadá

 

(Ko)

 

3.hod

ICT

A2

 

odpadá

 

(Ch)

 

4.hod

MAT

 

(203)

navíc

Hladíková Pavlína

 
 

4.hod

MAT

A1

 

odpadá

 

(Hd)

 

4.hod

ICT

A2

 

odpadá

 

(Ch)

 

5.hod

ANJ

A1

(105)

spojí

Králová Martina

(Pš)

 

6.hod

TEV

d

(TV)

spojí

Škarková Jana

(Šu)

3.A4

2.hod

ANJ

R

(102)

spojí

Králová Martina

(Dr)

3.B4

3.hod

NEJ

N

(101)

spojí

Seidlová Markéta

(Ký)

 

4.hod

ZSV

 

(p01)

změna

Trtíková Renáta

 
 

5.hod

RUJ

R

(101)

spojí

Seidlová Markéta

(Ký)

8.A8

2.hod

TEV

ch

(TV)

spojí

Škarková Jana

(Pš)

 

5.hod

ANJ

A2

(104)

spojí

Čáslavová Ilona

(Dr)

 

7.hod

PRG

4S2a

 

odpadá

 

(Ch)

 

7.hod

SAJ

4S2c

 

odpadá

 

(Dr)

 

8.hod

PRG

4S2a

 

odpadá

 

(Ch)

 

8.hod

SAJ

4S2c

 

odpadá

 

(Dr)

4.A4

3.hod

ANJ

A2

(p04)

spojí

Králová Martina

(Dr)

 

7.hod

PRG

4S2a

 

odpadá

 

(Ch)

 

7.hod

SAJ

4S2c

 

odpadá

 

(Dr)

 

8.hod

PRG

4S2a

 

odpadá

 

(Ch)

 

8.hod

SAJ

4S2c

 

odpadá

 

(Dr)

4.B4

1.hod

ANJ

R

 

odpadá

 

(Pš)

 

7.hod

PRG

4S2a

 

odpadá

 

(Ch)

 

8.hod

PRG

4S2a

 

odpadá

 

(Ch)

Pedagogický dohled u třídy:

3.A8, 1.- 11. hod - Dostálová Anna, Drahovzalová Renata

 

Zpracováno v systému Bakaláři